Kakao puter je naš poklon osetljivoj koži ovog Božića. Ostavite kapu sa strane i dopustite ulju ilang ilanga da umiri Vaš um dok se kakao puter topi i omekšava kožu. Dopustite nam da Vam pokažemo kako kupke za osetljivu kožu mogu biti obične poput vanile – u najboljem smislu.
Nešto za Vas?
-Praznična varijanta našeg celogodišnjeg favorita, ova bomba za kupanje ima vrlo malo sastojaka, što je čini omiljenom kod onih s osetljivijom kožom.
-Umirujuća priroda ove bombe za kupanje ide dalje od same kože. Ulje ilang ilanga poznato je po svom opuštajućem učinku na um.
Ostavimo svet boljim nego što smo ga našli
Ovaj proizvod ne zahteva ni ambalažu ni predstavljanje. Stići će „go“ i ponosan u Vašem paketu jer želimo da smanjimo nepotrebno pakovanje.
Organski, Fair Trade kakao puter u ovoj bombi za kupanje podržava male poljoprivrednike i lokalne zajednice, a njegov put je u potpunosti slediv, od izvora do Vaše kože.
KAKO UPOTREBITI:
Napunite kadu i ubacite svog prazničnog prijatelja u vodu. Mali savet od izumitelja proizvoda Gerija: dok se komadići kakao putera tope u vodi, pokupite ih rukama i umasirajte u kožu. Bićete meki poput plišanog medvedića.
KAKO ČUVATI:
Čuvajte na hladnom i suvom mestu.
890,00 RSD / 180g |
|