Miris ruže koja cveta s razlogom. Uživajte u raskošnom buketu regenerativno uzgojenih pakistanskih ruža i slatkih geranijuma. Prepuno svetlog ulja sicilijanskog limuna, svako prskanje ovog mirisa procveta na Vašoj koži.
Svideće Vam se ako volite:
-Slatke, cvetne mirise
-Rose Jam Bubbleroon penušavu kupku i Ro’s Argan sapun
-Šetnje kroz vrtove okupane suncem i ružama
Nešto za Vas?
- Koristimo i apsolut i ulje ruže iz Pakistana za maksimalno raskošan, cvetni doživljaj
- Ulje sicilijanskog limuna donosi vedrinu i svežinu, za podizanje raspoloženja i ružičasti pogled na svet
Ostavimo svet boljim nego što smo ga našli
Ova bočica izrađena je od 98% reciklirane plastike (ne računajući nalepnicu – na tome još radimo). Raspršivač je izrađen iz mešavine nove i reciklirane plastike.
Ovaj samokonzervirajući proizvod formulisan je tako da ostane svež i učinkovit bez dodanih sintetičkih konzervansa. Saznajte više ovde.
Organski etanol pomaže da ovaj miris duže traje na Vašoj koži i pritom podržava bioraznolikost u samom uzgoju. Dobija se iz regenerativno uzgojene šećerne trske, proizvedene uz korišćenje obnovljive energije u Brazilu.
KAKO UPOTREBITI:
Poprskajte po telu izbegavajući područje pazuha i pomirišite buket slatkih, kremastih ruža.
KAKO ČUVATI:
Čuvajte sprej za telo na hladnom mestu, podalje od izravne Sunčeve svetlosti.
Zapaljivo! Koristimo alkohol kako bismo parfem preneli iz bočice na Vašu kožu. Izbegavajte otvoreni plamen i izvore topline, ne želite se pregrejati na pogrešan način.
4.050,00 RSD / 200ml |
|